Již za měsíc budeme startovat poprvé závod TRIPL3 RUN, a protože jsme i my poprvé na vlnách organizačních, tak jsme si vědomi, že nás čekají různé nástrahy a řešení situací, které se běžně při organizaci takovýchto akci vyskytují.

Jednou z nich je položená otázka.

Co dělat v případě, když se před závodem přihlášenému (platícímu) účastníkovi přivodí z jakýchkoli důvodů nemožnost nastoupit na start?

V pravidlech jsme tuto odpověď nějak opomenuli, a proto chceme být v této situaci co nejvíce nápomocni, abychom vám s tímto problémem pomohli.

Odpověď zní tedy takto.

Platba za registraci je nevratná, ale můžete tuto registraci někomu nabídnout z okruhu svých přátel.

V případě, když seženete za sebe jiného závodníka, kontaktujte nás na info@triplerun.cz a napište nám údaje k provedení změny. My pak tuto změnu ve startovní listině provedeme.

Údaje nutné pro změnu jsou:

Jméno: – Příjmení: – Pohlaví: – Rok narození: – Tým / klub / obec: – Kategorie: – Mobil: – E-mail:

Další z možností je, že se nový závodník zaregistruje přes registrační formulář a po obdržení potvrzovacího e-mailu, nás budete muset již kontaktovat oba na info@triplerun.cz pro spárování (odstupujícího a nového závodníka) o provedení změny. My pak tuto změnu ve startovní listině provedeme.

 

Pro tuto nabídku a lepší vyhledávání případných zájemců vám může být nápomocná i záložka

<DISKUZE> na facebookové události – našeho /vašeho/ závodu.

 

udalost_zavodu

 

Věříme, že tuto možnost budou využívat někteří jedinci a přejeme vám co nejméně překážek k nastoupení do závodu TRIPL3 RUN.

 

TOBI Sport Tým

ZMĚNA V REGISTRACI TRIPL3 RUN