Jistou potěšující novinkou pro registrované účastníky závodu, ale také pro ty, kteří stále ještě zvažují svou účast v závodu Tripl3 Run 2016,La_Sportiva_logo je podpora našeho /vašeho/ závodu ze strany italské jedničky, ve světě trail runningu – sportovní značky LaSportiva.favicon

Původní myšlenka k oslovení LaSportivy, byla tedy jen o pomoci s podporou pro značení tratě závodu.

Zástupci této značky usoudili po prozkoumání trasy a seznámení se s chystanou letní sportovní akci pro širokou veřejnost, že se přikloní ke hlubší podpoře Tripl3 Run(u) 2016 a nás, svým postojem příjemně a s potěšením překvapili. Myšlenka tohoto závodu je natolik oslovila, že se tedy nabídka ze strany jejich zástupců stává v první řadě lákavou, především pro závodníky!

LaSportiva, bude tedy jako hlavním sportovním partnerem a poskytnutá nabídka věcných cen do závodu k jiným, bude tak o tuto značku jistě pestřejší a také nabídka s propagací závodu na blogu, by měla přilákat širší pole závodníků, což nás nesmírně těší a nabíjí tak, abychom vám vytvořili krásnou letní vzpomínku.

la_spotiva_shoe

Dále bude v zázemí závodu po celou dobu konání pro všechny zúčastněné a návštěvníky akce stánek LaSportiva, kde bude možnost si prohlédnout, otestovat a případně prokonzultovat nabídku běžecké obuvi s odbornou obsluhou. Tohoto spojení a zájmu značky si velice ceníme a snad dokazuje, že náš záměr uspořádat atraktivní závod v zajímavé lokalitě, vedeme správnou cestou.

TOBI Sport Tým

TRIPL3 RUN 2016 + LA SPORTIVA