Tímto milým úvodem se prezentuje na svém webu www.ujanika.cz rodina Janíkova, která nám poskytne zázemí pro letní horský běh TRIPL3 RUN.

Je nám potěšením mít tohoto partnera pro náš závod a věříme, že i všem účastníkům závodu se bude zázemí závodu líbit. V teplém období je zde možnost venkovního posezení s udržovaným přírodním hřištěm pro děti. Tak jako majitelé Valašské hospody vybízí k příjemnému posezení pro místní i pocestné, tak zase my organizátoři vybízíme širokou veřejnost k pohybu v přírodě. Toto spojení však nabízí prožít skvělou letní sobotu ve společnosti stejně nadšených lidí pro běh ve volné přírodě. Navíc se také můžete těšit na čerstvá jídla z kvalitních surovin od lokálních dodavatelů v prvotřídní kvalitě, které mají „U Janíka“ v nabídce. Rodina Janíkova, začala v roce 1990 po restitučním navrácení hospody, tedy tuto provozovat jako první soukromou hospodou ve Frenštátě pod Radhoštěm. Od té doby také nese oficiální název Valašská hospoda „U Janíka“na Horečkách.

2       slide_1

Horečky, tyčící se nad městem Frenštát pod Radhoštěm, jsou krásným a příjemným místem, které láká převážně místní k procházkám či výletům, aby zde, uprostřed přírody, načerpali energii, inspiraci či jen obdivovali malebnost tohoto kraje. Je to také zvláště oblíbená lokalita pro frenštátské běžce a rádi se proto podělíme s vámi o tuto rozmanitou přírodu. Trasou závodu vás provedeme jak atraktivními místy přímo na Horečkách jako jsou nově vybudované: Beskydské nebe – Život v korunách stromů, dále Bosý chodník a v neposlední řadě Zvonička na Horečkách, tak také trojitou třešničkou závodu, kterou je samotný vrchol Velkého Javorníku.

 

Těšíme se tedy na společné setkání v zázemí závodu Valašské hospody U Janíka.

ujanika_logo

TOBI Sport Tým

Tož vítajte „U Janíka“