V rámci letního běžeckého dne na našem /vašem/ závodě v okolí Horeček a Velkého Javorníku nezapomínáme ani na naše menší a mladší běžce. Pro děti se připravují samostatné závody, rozděleny do dvou věkových kategorií. Mladší děti od 6 do 9 let budou mít možnost si zasoutěžit na 600m dlouhé trati a pro starší děti od 10 do 14 let bude připravena trať delší a to v délce 2 000m.

Jistým zpříjemněním letního dne, bude pro tyto malé návštěvníky i doprovodný program tvořený spoustou her, sportovními aktivitami a malováním na obličej. Sladká odměna nemine žádného malého snaživce!

duha_klubaci

 

 

O pestrou zábavu pro nejmenší účastníky se postará skupina dobrovolníků z oddílu Duha Klubáci (ostřílení organizátoři letních táborů, prázdninových a víkendových akcí a výletů pro děti a mládež).

 

 

artusovci

A také z oddílu ARTUŠOVCI (parta mladých lidiček, kteří tvoří pro děti z Frenštátu a okolí různé akce ve volné přírodě či v klubovně a také pořádají tábory).

 

 

Okolí valašské hospůdky U Janíka je jako stvořené k rodinnému výletu, proto neváhejte a přijďte si za námi zahrát, zaběhat i zaskotačit i s těmi nejmenšími. Těšíme se na Vás a věříme, že si odnesete krásné zážitky ze stráveného letního dne ve společnosti oddaných dobrovolníků.

TOBI Sport Tým

 

           Oficiální plakáty závodu TRIPL3 RUN a doprovodné akce ZÁVODU PRO DĚTI

plakat_horsky_beh plakat_detsky

Dětský závod + doprovodný program TRIPL3 RUN(u)